NL FR
ATK
Renault Trucks
Lohr Service
Antoine Renting

Contacteer ons

U wenst een afspraak, technische informatie, informatie over onze voertuigen of u hebt een vraag over onze diensten, gelieve deze hier te stellen of ons telefonisch te contacteren. Wij behandelen uw vraag zo snel mogelijk.

Garage Carrosserie Antoine nv

Renault Trucks / ATK

BTW: BE 0420.891.809
Adres: Astridlaan 189
Postcode: 9500
Stad: Geraardsbergen
Tel: +32 54 41 43 47
Fax: +32 54 41 92 30
E-mail: bart@garage-antoine.be
Website: www.garage-antoine.be

Verantwoordelijke ATK:

Bart Neckebroek
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Bart@garage-antoine.be

Directie:

Marie-Claire Henau
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Marie-claire@garage-antoine.be

Benedicte Van Wonterghem
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Benedicte@garage-antoine.be

Alex De Vleeschauwer
Tel: 054 41 43 47
E-mail: Alex@garage-antoine.be

Verantwoordelijke werkplaats:

Jeroen Denaeyer
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Jeroen@garage-antoine.be

Receptie en garantie:

Jennifer Neckebroek
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Jennifer@garage-antoine.be

Isabelle Steeman
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Isabelle@garage-antoine.be

Magazijn - Wisselstukken:

Staf Mertens
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Staf@garage-antoine.be

Stijn De Vleeschauwer
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Stijn@garage-antoine.be

Verkoop vrachtwagens:

Johan Henneuse
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Johan@garage-antoine.be

Verkoop bestelwagens:

Ann Peerlinck
Tel: +32 54 41 43 47
E-mail: Ann@garage-antoine.be